AD-APT® | ATG® Intelligent Glove Solutions
 

AD-APT®

Sıcak elleri serin tutma, terli elleri kurutma

AD-APT®

POTŘEBY ZÁKAZNÍKŮ, KTERÉ NÁS PŘIVEDLY K VÝVOJI TÉTO TECHNOLOGIE

Ze všech rozhovorů, které vedeme, vyplývá jeden opakující se požadavek, a tím je komfort. 97 % dnešních uživatelů rukavic tvrdí, že komfort je pro ně při výběru rukavic prvořadou záležitostí a nejvíce se potýkají se zpocenýma rukama. Proč?

Kůže jako největší orgán našeho těla slouží k regulaci jeho teploty prostřednictvím termoregulace (pocení). Naše kůže obsahuje v průměru 155 potních žláz na centimetr čtvereční, nicméně na rukou je o 83 % potních žláz na centimetr čtvereční více než na zbytku těla. Na hřbetu ruky máme 200 potních žláz na centimetr čtvereční, zatímco dlaně obsahují 370 potních žláz na centimetr čtvereční. A teď to dejte dohromady s rukou v rukavici a vysvětlení odvěkého problému zpocených rukou je na světě. Je čas na změnu? My v ATG® si myslíme, že ano.

"3 akıllı adım" videosunu izleyin

 • AD-APT®
  1

  DÜZENLE: daha serin bir eldiven deneyimi için

  AD-APT Teknolojisi, ellerimizin eldiven içindeki hareketi ve artan sıcaklığıyla etkinleştirilir ve elinizi kuru tutan ve serinleten doğal bir soğutma maddesi serbest bırakılır.

 • AD-APT®
  2

  HAVALANDIR: daha taze bir eldiven deneyimi için

  MaxiFlex® kaplamasında kullanılan AIRtech® teknolojisi, eldiven içinde en iyi hava kalitesi ve sıcaklığı garantileyen yapısal tünellerden oluşan bir ağa sahiptir.

 • AD-APT®
  3

  SİRKÜLE ET: daha verimli bir eldiven deneyimi için

  Elinizle çalışırken, sıkı oturan MaxiFlex® eldivenden AIRtech® kaplamanın içindeki patentli yapısal tüneller içinden hava dışarı itilir. Bu şekilde, artık yeni AD-APT® Teknolojisinin dahil edilmesiyle daha da iyileştirilen, en iyi hava kalitesi ve sıcaklığını garantilemek için nem tahliye etmede kullanılan 360° hava geçirgenliği dediğimiz özellik mümkün kılınır.

Nasıl çalışır?

Mikroenkapsülasyon, çok küçük bir ölçekte, bir mikrondan azdan birkaç yüz mikrona kadar büyüklükleri olan kapsüllere yol açan, bir maddenin başka bir maddeyi sarması veya içermesi sürecidir. AD-APT® teknolojisini taşımak için kullanılan mikrokapsül birkaç kere büyütüldüğünde, bir golf topuna benzer ve toptaki her bir çukur ısıya duyarlı bir membranı oluşturur. Elin hareketiyle ve eldiven içindeki sıcaklığın artmasıyla etkinleşen, çukurların içindeki bu membranlar tetiklenir ve AD-APT® teknolojisi içinde kullanılan soğutma maddelerinin (uçucu yağlar) ellerinize serbest bırakılmasını sağlar.

AD-APT® teknolojisi, eli konforlu bir duruma soğuturken vücudun doğal sıcaklığını kontrol etme kapasitesini, yani termoregülasyonu olumsuz etkilemez.

Teknoloji platformumuzu keşfedin

Reakce zákazníků*

Tato akce se setkala s mimořádným úspěchem. Nejčastěji se ve zpětné vazbě objevovala témata jako větší komfort, nižší pocení, suché ruce po celé dny a příjemná vůně.

Tohle nám řekli dlouhodobí zákazníci MaxiFlex® při zkouškách prováděných po celém světě:

 • 93 procentům dotazovaných se líbí chladivý efekt a považovali jej za přirozený.
 • 77 procent si všimlo nižší míry pocení.
 • 85 procent dotazovaných si povšimlo vůně technologie AD-APT® a popisovali ji jako svěží, povzbuzující a hygienickou.
 • 81 procent uvedlo, že vážně uvažují o koupi rukavic s integrovanou chladicí technologií AD-APT®.

Většina lidí se bez dalších informací domnívala, že vůně je způsobena dodatečným hygienickým ošetřením.

* Dünya çapında yapılan denemelerde uzun süredir MaxiFlex® kullanan müşterilerin bize anlattıkları**
**Geri bildirim, 2014 yazın yapılan bir pazar araştırmasında cevap veren hali hazırda 68 MaxiFlex® kullanıcısı tarafından verildi.

Dermatologická akreditace

Ve spolupráci s naším partnerem Skin Health Alliance jsme pro naši technologickou platformu AD-APT® zajistili dermatologickou akreditaci. Akreditace slouží jako záruka, že technologie je bezpečná pro kůži, že za technologií AD-APT® stojí robustní vědeckovýzkumná práce a že splňuje mezinárodní regulatorní normy.

Handcare®   Skin Health Alliance

AD-APT®

İkonik MaxiFlex® artık, ATG®'nin yeni AD-APT® Teknolojisinin dahil edilmesiyle daha da iyileşmektedir.

Hava geçirgen bir eldiven olarak tasarlanıp geliştirilen MaxiFlex® kuru ortamlarda hassas işleme için ölçüt haline gelmiştir.

MaxiFlex Ultimate with AD-APT®

MaxiFlex Endurance with AD-APT®